G-7BVR5NZVDS
Susisiekite:  +370 675 99344
  • Polipropileno armavimo fibra Durus S400
  • Polipropileno armavimo fibra Durus S400
  • Polipropileno armavimo fibra Durus S400
  • Polipropileno armavimo fibra Durus S400

Prekės kodas: S400

Turimas kiekis: Sandėlyje (pristatymas 2-3 d.d.)

Gamintojas: Adfil

Polipropileno fibra Durus skirta pakeisti plačiai naudojamą plieninę fibrą bei armatūros tinklus. Galimi ilgiai nuo 30mm iki 55mm.

Polipropileno fibra Durus, įmaišyta į betoną, puikiai pasiskirsto visame betono sluoksnyje ir sudaro 3D tinklą.

Polipropileno fibra niekaip nėra įtakojama aplinkos veiksnių, tokių kaip druskos, šarmai, drėgmė, cheminės medžiagos ir pan. Tai yra patikima ir ilgaamžė statybinė medžiaga.

Pagrindiniai polipropileno fibros privalumai yra šie:

  • Polipropileno fibros reikia kelis kartus mažiau, nei metalinės, išlaikant tuos pačius betono tvirtumo rodiklius. Pvz. 20-25kg/m³ metalinės fibros galima pakeisti 2-5kg/m³ polipropileno fibros., priklausomai nuo numatomų apkrovų.
  • Polipropileno fibra taupo laiką ir pinigus, nes nebereikia kloti armatūros tinklų prieš betonavimo darbus (išskyrus atvejus, kai reikalingas ypatingas tvirtumas aplink kolonas, sienas ir pan.).
  • Metalinė fibra ir armatūros tinklai gali koroduoti, taip pažeisdami betono savybes. Polipropileno fibra nėra įtakojama aplinkos veiksnių.
  • Polipropileno fibra sudaro unikalų 3D tinklą ir tolygiai pasiskirsto betono sluoksnyje.
  • Betono sluoksnis, kuriame yra polipropileno fibra, yra žymiai paprasčiau apdirbamas, kai ant jo klojamas paviršinis sluoksnis, kaip pvz akrilas ar kt.
€6.35
Ši prekė turi minimalų pirkimo kiekį 100

Fibros Durus skaičiavimas

Betono profilis nustatomas pagal konstrukciją, todėl reikiamas lenkimo momentas yra visuomet apskaičiuojamas ir priklauso nuo plokštės storio, grunto išlaikymo galios, betono stiprumo, pluoštų skaičiaus, apkrovos ir kt. Taigi mažiausias pluoštų skaičius, taikomas visiems darbams, nėra nurodomas standarte, kadangi jis priklauso nuo daugybės parametrų.

Pluoštų bandymai yra būtini siekiant nustatyti liekamąją lenkimo jėgą. Anksčiau konstrukcijoje buvo naudojama Re,3 vertė. Re,3 vertė yra santykis tarp FAB lygiavertės lenkimo jėgos fe,3 ir paprasto betono lūžimo modulis (MOR). fe,3 yra proporcinga plotui, kai apkrovos įlinkio kreivė yra iki 3 mm centrinio įlinkio.

TR34 konstrukcijos gairių 3 leidime naudojama išeigos analizė ir Re,3, kad būtų modifikuojama didžiausia paprasto betono plokščių momentinė galia. Betono plokščių su pluoštais lenkimo jėgos padidėjimas taip pat siejamas su pluošto Re,3 parodymais. Re,3 vertė priklauso nuo pluošto tipo, geometrijos, tūrio dalies ir to, kaip jis įsitvirtina betone.

Mūsų skaičiavimai pateikiami pagal pripažintus ir galiojančius normatyvus, remiantis TR34 gairių 4 leidimu ir „Model Code 2010“. Pluoštų bandymų, naudojant skirtingas dozes, liekamosios lenkimo jėgos yra naudojamos taikant 0,5 mm CMOD (SLS konstrukcijos atveju) ir 3,5 mm CMOD (ULS konstrukcijos atveju), siekiant apskaičiuoti FAB momentinę jėgą. Konstrukcijoje naudojami saugos veiksniai atitinka „Eurocode 2“.

Užklausimas dėl fibros skaičiavimų 

Rašyk
Skambink